12 سال وبلاگ نویسی کتابداری و اطلاع رسانی در ایران،

انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه شهید بهشتی  در نظر دارد به مناسبت تولد اولین وبلاگ کتابداری و اطلاع رسانی نشستی تحت عنوان 12 سال وبلاگ نویسی کتابداری و اطلاع رسانی در ایران، را برگزار کند. این نشست با همکاری اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی کتابداری و اطلاع رسانی ایران( ادکا) برگزار می شود.

مهمانان برنامه:

دکتر محسن حاجی زین العابدینی( اولین وبلاگ نویس کتابداری و اطلاع رسانی ایران)

دکتر امیررضا اصنافی

دکتر شیما مراد

خانم مریم پاکدامن

تاریخ برگزاری: 14 بهمن ماه 1393

مکان : دانشگاه شهید بهشتی- سالن کنفرانس امور فرهنگی

زمان:ساعت 14-16

نشست وبلاگ

/ 4 نظر / 56 بازدید
آزادمهر دانش

نشست خوب و اثربخشی بود بویژه که تاریخچه وبلاگ و اهداف شکل گیری آن صحبت شد. همان طور که اساتید ارجمند نکاتی را در مورد وبلاگ بازگو کردند و دوستان شرکت کننده نقطه نظراتشان را در موردش مطرح کردند. واقعا می توان گفت که سودمندترین مزیت وبلاگ آن است که هر روز با اندیشه ها و نوشته های افراد مختلف در وبلاگ‌ها آشناتر می شویم. طبق گفتۀ شما پایدار بودن وبلاگ محتوای آن و زنده و پویا ‌بودن، که از مسائل مهم وبلاگ نویسی است و باعث تمرین دموکراسی است. نکتۀ بسیار مهم در وبلاگ دریافت بازخورد مخاطبان است که برای وبلاگ نویس مهم و حیاتی است و در وبلاگ عملکرد خوب و بهتری را می تواند داشته باشد. همان طور که خانم پاکدامن فرمودند وبلاگ تمرین سعه صدر، آموزش دیپلماسی نوشتن و دیپلماسی گوش کردن به حرف مخاطبان است. با آرزوی موفقیت برای تمام وبلاگ نویسان ارجمند.

آزادمهر دانش

اساتید ارجمند نکاتی را در مورد وبلاگ بازگو کردند و دوستان شرکت کننده نقطه نظراتشان را در موردش مطرح کردند. به راستی می توان گفت که سودمندترین مزیت وبلاگ آن است که هر روز با اندیشه ها و نوشته های افراد مختلف در وبلاگ‌ها آشناتر می شویم. نکتۀ بسیار مهم در وبلاگ دریافت بازخورد مخاطبان است که برای وبلاگ نویس مهم و حیاتی است که در وبلاگ عملکرد خوب و بهتری را می تواند داشته باشد.

ناهید پروینی

چقدر دوست داشتم در این نشست و پای تجربه های شیرین وبلاگ نویسی استاد صاحب نام رشته و پیشکسوت وبلاگ نویسی کتابداری بنشینم. حیف که مشغل های حرفه ای و زندگی، همچنین دوری راه مزید بر علت شده است که لذت حضور در نشستها و کارگاه های خوب را از دست بدهیم. اگر فایل صوتی و پادکست نشست را دوستان داشته باشند و بتوانید در دسترس علاقمندان در همین وبلاگ قرار دهید، بسیار سپاسگزار خواهیم بود. پاینده و مستدام باشید با نشستها و کارگاههای خوب [گل][گل][گل]

آزادمهر دانش

نشست خوب و مفیدی بود.