جشن تولد این وبلاگ و جشنواره وبلاگها

روز یکشنبه 16 بهمن ماه 1390، این وبلاگ هشت ساله می‌شود. و همزمان با 8 سالگی وبلاگ، جشنواره وبلاگ‌های کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران به همت انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران و اتحادیه انجمنهای کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران (ادکا) برگزار می‌شود. اولش که ایده برگزاری این جشنواره را با امیررضا خان اصنافی پختیم، می خواستیم که وضعیت وبلاگ نویسی در کتابداری و اطلاع‌رسانی را روی تریبون بیاوریم. بعد هم به جشنواره و مسابقه و بخش آثار رسیدیم. بعد هم که قرار شد مناسبتی را برای روز برگزاری آن انتخاب کنیم که به روز درج اولین پست وبلاگی در زمینه کتابداری و اطلاع رسانی به زبان فارسی یعنی 16 بهمن 1381 رسیدیم و قرعه فال به نام این وبلاگ زده شد. روزی که این وبلاگ را شروع کردم، صرفا می خواستم کاری تفننی کرده باشم و برخی از یافته های پایان نامه کارشناسی ارشدم، که به نظر خودم خیلی عالی و ناب بود را، به اطلاع دیگران برسانم. ضمنا داشتم آزمایش و خطا می کردم که ببینم وبلاگ یعنی چه. و از بخت یار این وبلاگ ماند و با هر زحمتی بود زنده نگهش داشتم تا امروز. امید که همچنان زنده بماند.

پس، هر دوستی که دوست دارد در جشن تولد این وبلاگ شرکت کند، روز یکشنبه 90/11/16 از ساعت 15 به سالن همایش‌‌های کتابخانه ملی ایران مراجعه کند.

***

این هم پوستر جشنواره

/ 4 نظر / 27 بازدید
امیررضا اصنافی

سلام. تولد وبلاگتان مبارک. ببخشید انقدر درگیر جشنواره شدیم که اصلن یادمان رفت تبریک بگوییم و حداقل تصویر وبلاگ شما را روز جشنواره نشان بدهیم.!!شاد باشید

معین

سلام . جشن تولد وبلاگتان مبارک . الهی که صدو بیست ساله بشه و هم چنین شاهد برگزاری جشنواره بعدی وبلاگ های کتابداری باشیم

پژمان قاسمی نژاد

با سلام . من یکی از بازدید کننده های قدیمی شما هستم... امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشید. موفق و موید باشید [گل]

سمانه

سلام و تبریک ممنون میشم اگر برای تهیه چک لیست راهنمایی بفرمایین